Liga 2016/2017 2. kolo I.třídy

Do druhého turnaje jsme vstoupili zápasem s týmem Zbyslavic. Prvních 5 minut proběhlo celkem vyrovnaně s několika náznaky šancí z obou stran. Poté ale převzal iniciativu soupeř, zatlačil nás do obrany a po rozehrání z autu a chybě Adam Bodláka v obraně se uvolnil protihráč a skóroval. Pak se až na pár drobných šancí našeho týmu až do konce prosazoval už jen soupeř, který postupně navyšoval skóre, i přes vynikající výkon gólmana Lukáše Vašíčka, až na konečných 5:0.

Druhý zápas jsme začali po půlhodinové pauze. Shooters B, náš soupeř, nastoupil v mírně nepřístojném stavu. Dostali jsme soupeře mírně pod tlak a vypracovali si pár dobrých šancí. Prosadit se nám podařilo až po rohovém kopu, kde se po pěkném signálu zcela uvolnil Adam Bodlák, který po rozehrání Marka Lioliase, skóroval do odkryté brány – 1:0. Pak ovšem tlak zvolnil a nechali jsme hrát soupeře. Tomu se podařilo nakonec i vyrovnat po rychlé akci a protiútoku. Brankář Vašíček byl překonán střelou po zemi k jeho pravé tyči. Po několika minutách se poranil Marek Liolias a tak jsme dohrávali oslabeni. Výsledek už nezměnilo ani pár šancí na obou stranách.

Poslední zápas 2.turnaje následoval ihned po předchozím. Za několik minut se soupeři podařilo dvakrát skórovat. Pak se ale výkon našeho týmu zvedl a povedlo se vyrovnat. Po přihrávkách Martina Černého a Marka Halaty skórovali Denis Košťál a Jirka Neuvirt. V tu chvíli jsme soupeře, ač značně unaveni, soupeře přehrávali. Dokonce jsme se dostali i do vedení, ale gól nebyl uznán poté, co Marek Liolias přihrál Martinu Černému míčem, který již opustil hrací plochu. Krátce poté soupeř zvýšil na 3:2. To nás zlomilo fyzicky I psychicky a soupeř dalšími 3 góly zvýšil na konečných 6:2.

Druhý turnaj jsme odehráli v lepším tempu, za zády se skvělým Lukášem Vašíčkem. Ten svými zákroky někdy doháněl soupeře k šílenství. I když ztráta 2 bodů v druhém zápase zamrzela, zisk prvního bodu je příslibem do příště.