Dimako 2015 4.kolo

Na závěr turnaje jsme se střetli s oběma týmy Roubu Vítkovice.

Sešlo se nás pouze torzo z nejrůznějších důvodů a tímto byla naše hra i výsledky poznamenány. Navíc jsme hráli dva zápasy po sobě, ale na tohle se vymlouvat nechceme.

V prvním zápase jsme ještě drželi krok fyzicky a i přes územní převahu soupeře jsme vedli 2:1 po brankách Jirky Neuvirta. Ve 14. minutě byl stav stále nerozhodný 2:2, ale nakonec jsme prohráli 2:4 po dvou tečovaných střelách vlastními hráči.

Hattrick Ostrava – Roub Vítkovice C 2:4 B.: 2xNeuvirt ( Schmeister T., Bodlák ), ŽK: Hudec

Ve druhém utkání proti dorostencům už jsme fyzicky nebyli schopni herně vzdorovat a pouštěli jsme soupeře do úniků 3 na 1, 2 na nikoho. Lukáš Vašíček, který nám dnes přišel pomoct chytal dobře, ale na tohle neměl ani on. Navíc my jsme byli v koncovce jalovější než kdy jindy. Dvě tyče, dvakrát netrefená prázdná branka, nespočet zákroků brankáře. Kdyby jsme hráli dalších dvacet minut, branku prostě nedáme. A tak jsme zaslouženě prohráli 4:0, Soupeř byl prostě efektivnější.

Hattrick Ostrava – Roub Vítkovice dorost 0:4

Sestava : Vašíček – Bodlák, Neuvirt, Hudec, Schmeister T.

Turnaj bych zhodnotil po dobře rozehraném úvodu jako neúspěch, protože jsme vyhráli pouze tři zápasy, ikdyž konečné šesté místo není úplně špatné. Celý turnaj jsme odehráli bez stálého gólmana a v brance se vystřídali celkově 4 muži z nichž brankář byl jen jeden a to ještě před x lety. V koncovce jsme nakonec vstřelili 20 branek, což je u nás i nadprůměr. Nejlepším střelcem se stal Jirka Neuvirt se 7 trefami a proto si myslím, že byl i našim nejlepším hráčem.

Tak teď už se těšme na ligové klání, kde se doufám budeme scházet v hojnějším počtu a uhrajeme dobré výsledky a hlavně bude nás futsal bavit.