Dimako 2015 – 3.kolo

Futsalová sobota přinesla našemu týmu čtyři zápasy na turnaji DIMAKO.

Utkali jsme se s týmy ODV Chleba, Tygři Ostrava, Bukanýři a nakonec s Edison Ostrava.

Do prvního utkání jsme vstoupili skvostně. Už ve druhé minutě jsme vedli 2:0 po brankách Petra Černého a Jirky Neuvirta. Ovšem v zápětí to bylo po zbytečných chybách a nedůslednosti 2:2. Dalšími brankami a hlavně pestrou útočnou hrou jsme se dostali opět do dvoubrankového vedení. Skórovali Aleš Schestag a Pavel Maciejovský. Ještě jednou jsme nechali ODV snížit na 4:3 aby jsme pak soupeře dorazili dalšími třemi brankami, kdy zvlášť ta poslední byla výstavní. Stříleli Radim Hudec a podruhé v zápese Pavel Maciejovský a Jirka Neuvirt.

 

Hattrick Ostrava ODV Chleba 7:3
B.: 2xNeuvirt (Černý, Maciejovský), 2xMaciejovský (Hudec), Černý (Neuvirt), Schestag (Liolias), Hudec (Maciejovský)

Druhý zápas jsme odehráli s mladými kluky, kteří si říkají Tygři. Naše převaha byla patrná, ale prosadit jsme se dokázali až po půlce utkání, kdy prostřelil všechno před sebou Pavel Maciejovský. Druhou branku jsme přidali z rohového kopu Jirkou Neuvirtem. Marek Halata nás podržel při několika šancích soupeře a vychytal tak zaslouženou nulu.

Hattrick Ostrava Tygři Ostrava 2:0
B.: Maciejovský (Liolias), Neuvirt (Liolias)

Třetí utkání proti Bukanýrům se v první půlce odehrávalo ve vysokém tempu na obou stranách. Opět jsme šli do vedení po šťastné střele Radima Hudce, kterou si tečoval obránce do vlastní sítě. Ovšem hned v zápětí jsme inkasovali a potom ještě jednou. Po této brance se zranil Marek Halata a do branky musel Jirka Neuvirt. Tohle nás rozhodilo a do konce utkání jsme inkasovali ještě dvakrát. Výsledek si myslím neodpovídá průběhu utkání.

Hattrick Ostrava Bukanýři 1:4
B.: Hudec

Poslední zápas nás svedl s Edisonem, s největší pravděpodobností vítězem turnaje. Na hřišti to ale znát nebylo. Sehráli jsme možná víc než vyrovnanou partii. Počtvrté dnes jsme vedli 1:0 po brance Petra Černého. Jako přes kopírák jsme si nechali vyrovnat hned po chvilce. Ještě jednou nás do vedení dostal Marek Liolias. Slabší pětiminutovka nás stála výsledek a celý zápas. Za stavu 2:4 snížil utěšenou ranou Aleš Schestag. Poslední dvě minuty jsme odehráli v power play, ale k vyrovnání to už nevedlo.

Hattrick Ostrava Edison Ostrava 3:4
B.: Černý (Schestag), Liolias (Schestag), Schestag ( Maciejovský )

Sestava : Halata (od poloviny 3.zápasu Neuvirt) – Bodlák, Neuvirt, Maciejovský – Černý, Schestag, Liolias, Hudec

Super zápasy, super výkony a i výsledky, na to že jsme opět hráli “ bez brankáře “ jsme dokázali vzdorovat a hrát vyrovnanou partii i s týmy o několik soutěží výš než jsme my.

10.10. nás čekají poslední dva zápasy na turnaji proti Roubu C a dorostu.