Dimako 2015 – 2.kolo

O víkendu jsme odehráli po dlouhé době zase turnajové zápasy na Vítku v rámci tradičního turnaje DIMAKO a ano jedná se o 2.kolo, jelikož v prvním kole jsme nehráli žádný zápas.

Los nás svedl dohromady se soupeři Zwěř Ostrava, Mroki Ostrava a Sampdoria Ostrava.

Jelikož nedorazil Petr Červenka musel do branky Radim.

V prvním utkání jsme byli vyrovnaným soupeřem v poli, ale nesmyslné chyby v obraně nás srazili na kolena. Brzo jsme prohrávali 0:2, pak vykřesal naději Jirka Neuvirt, který propálil gólmana z pravého křídla. Jenže Zwěř nám nasázela další branky a za stavu 1:5 už se jen dohrávalo. Možná soupeř polevil v koncentraci, možná jsme my přidali na důrazu a do konce zápasu jsme skórovali ještě jednou Jirkou Neuvirtem, který zopakoval svou gólovou akci z první části zápasu a potom ještě Adamem Bodlákem, který zakončil rohový kop rozehraný Markem Lioliasem.

Hattrick Ostrava – Zwěř Ostrava 3:5 B.: 2xNeuvirt (Liolias), Bodlák (Liolias)

 

Ve druhém utkání jsme nastoupil proti Mroki, za které se představil náš bývalý hráč Michal Slováček. Opticky jsme byli trošku horší a kluci z Mroki byli hodně živí, ale zvládli jsme zápas tentokráte bez větších hrubek a i Radim něco chytil nebo ho zachránila dvakrát tyč. Branky vstřelil Petr Schmeister (brněnská posila) a 2:0 zvyšoval Marek Liolias, který dnes táhl společně s Jirkou Neuvirtem náš tým bodově. Soupeř pak jen snížil, ale víc jsme mu nedovolili a urvali tak první důležité tři body.

Hattrick Ostrava – Mroki Ostrava 2:1 B.: P.Schmeister (Liolias), Liolias (Neuvirt)

V posledním utkání jsme nastoupili pro Sampdorii. Toto utkání se od začátku neslo v trochu pomalejším tempu, šancí mnoho nebylo. My jsme si vytvořili snad jen jedinou vyloženější, kdy Markovi Halatovi nevyšel krok a z metru netrefil odkrytou bránu. Sampdoria zvítězila v poklidu 3:0.

Hattrick Ostrava – Sampdoria Ostrava 0:3

Sestava : Hudec – Bodlák, Neuvirt, Schmeister P. – Schmeister T., Halata, Liolias

V neúplné sestavě jsme dnes podali myslím slušný výkon, na kterém se dá stavět. Další čtyři zápasy odehrajeme 3.10.